Halil İbrahim Ceyhan’dan ‘sosyal medya’ cevabı! ‘İşimizi doğru yapıyoruz demek ki’

Son olarak ‘Kirli Sepeti’ adlı yapımda yer alan ünlü oyuncu Halil İbrahim Ceyhan, önceki gün Arnavutköy’de objektiflere takıldı. Ayaküstü gazetecilerle konuşarak Hande Subaşı ile başrolünü paylaşacağı müzikalin için çalıştığını anlatan Ceyhan, şu ifadeleri kullandı:

Ses provalarım var, bir yandan oyunculuk bir yandan şarkılar; ikisi arasında mekik dokuyoruz. Çok yakın zamanda da müzikalim çıkacak, bu müzikalde Hande Subaşı ile sahneyi paylaşacağım. Güzel bir enerji yakaladık, benim ilk müzikalim olacak.

“OYUNCULUĞA KONSANTREYİM”

Asıl odak noktasının oyunculuk olduğunu söyleyen ünlü isim, “Daha önce 4-5 şarkı çıkardım ama onlar benim keyif almak için çıkardığım parçalar, oyunculuğa konsantreyim. Söz müzik yapıp sanatçı arkadaşlarımla paylaşmayı seviyorum, ramazan ayından sonra da yeni parçalar gelecek” açıklamasında bulundu.

Sosyal medyada en çok etkileşim alan erkek oyunculardan biri olan Halil İbrahim Ceyhan, gazetecilerin konuyla ilgili sorularına şöyle yanıt verdi:

İşimizi doğru yapıyoruz demek ki, motive ediyor bu durum beni ve mutlu oluyorum.

“HAYATIMDA KİMSE YOK”

41 yaşındaki Ceyhan, “Hayatınızda kimse var mı?” sorusu karşısında ise “Hayır, kimse yok. Çok teşekkür ederim, geç de kaldım, daha sonra konuşuruz” demekle yetindi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x